Wie is wie

Wie is wie

Directie en coördinatoren

Het team dat dagelijks samenwerkt om het drukke schoolleven vlot en aangenaam te laten verlopen, bestaat uit:

Anja Haverals

Directie anja.haverals@vko.be
052 35 71 21

Ronny De Borger

Coördinator ronny.deborger@vko.be

Klaartje Geeurickx

Coördinator klaartje.geeurickx@vko.be

An Bogaert

Coördinator an.bogaert@vko.be
Wie is wie

Ondersteunend personeel/secretariaat

Een leerling met hoofdpijn? Verdriet om pesterijen? Een fiets beschadigd? Een boek zoek?... Ze zijn onmisbaar. Het ondersteunend personeel van een middenschool heeft zoveel taken, en die worden vervuld door:

Els Hofman

els.hofman@vko.be

Isabel Mannaert

isabel.mannaert@vko.be

Vincent Cooreman

vincent.cooreman@vko.be

Lien Heyvaert

lien.heyvaert@vko.be

Katrien Temmerman

katrien.temmerman@vko.be

Thomas Bertens

thomas.bertens@vko.be
Wie is wie

Gelijke onderwijskansen

Het Gelijke Onderwijskansendecreet wil de onderwijsachterstand van kansarme kinderen wegwerken en de integratie bevorderen.

Marijke Van Huffel

GOK verantwoordelijke
Wie is wie

Stagecoördinator

Kristien Van Hoof

Stagecoördinator
Wie is wie

CLB

CLB van Noordwest-Brabant, Nieuwstraat 120, te Asse.
Tel. 02 452 79 95

Annelies Bouchez

CLB verantwoordelijke
Wie is wie

Zorg

Voor een gesprek over problemen in de klas, op school, thuis, enz. kan de leerling steeds terecht bij de klastitularis.

An Bogaert

Coördinator kwaliteitszorg

Jeroen Eenens

 

Katleen Hofman

 

Caroline De Vos

 
Wie is wie

Schoolbestuur VZW VKO Opwijk

Mr. Iwein Van Driessche

Voorzitter

Mevr. Monique Aelbrecht

Ondervoorzitter

Mevr. Lena Mannaert

Secretaris

Mr. Jos Aelbrecht

Penningmeester

Mevr. Hilde Fermon

Lid

Mr. Rene Mergan

Lid

Mevr. Helena Geeurickx

Lid

Mevr. Katleen Biesemans

Lid

Mr. Erik Olbrechts

Lid

Mr. Roger Meert

Lid