Week van de Positieve Vibes: Samen Sterker!

VKO Week van de Positieve Vibes: Samen Sterker!

Week van de Positieve Vibes: Samen Sterker!

Van 24 tot en met 28 februari stond onze school volledig in het teken van de Week van de Positieve Vibes! Deze week was erop gericht om de klasgroepen te versterken en samen te genieten van een sfeer vol positiviteit en verbinding.

Elke klas kreeg een speciale les waarin we de nadruk legden op de sterke punten van de groep. Complimenten vlogen in het rond, en zowel leerlingen als leerkrachten droegen bij aan een warm en motiverend schoolklimaat.

Daarnaast zorgden de leerkrachten voor enkele ludieke verrassingen, zoals de Nooit-Alleeneendjes, een koekjestraktatie, één minuut spieken, lessen afsluiten met een dans of karaoke en zelfs leerkrachten die van les wisselden. De positieve vibe werd extra versterkt door elke ochtend te starten met vrolijke muziek door de luidsprekers.

Deze fijne en verbindende week werd mogelijk gemaakt door de werkgroep Preventieve Gezondheidszorg. Bedankt aan iedereen die mee heeft geholpen om van deze week een succes te maken!